- Reklama -

Jak najbardziej ! Każdego dnia, temperatura jest coraz wyższa. Każdego dnia, nad Zalew Świnna Poręba dociera coraz więcej ludzi. Chcą zobaczyć miejsce, w którym już niedługo część z nich będzie spędzać swoje wakacje !

Jedni wybierają gorący Egipt, inni przyjemne ciepło Chorwacji , kolejni wolą ciepły wiatr na Wyspach Kanaryjski, inni , piękne plaże naszego Bałtyku. Kolejną część stanowią osoby odpoczywające aktywnie w  górach. Jeszcze inni, wybierają  jeziora, akweny czy rzeki na swój wakacyjny urlop. Już niedługo, także Zalew Świnna Poręba, będzie stanowił alternatywę do wakacyjnego leniuchowania i to w świetnym stylu. Mamy przecież piękną, nową trasę Brańkówka- Gołebiówka. Już uczęszczaną przez turystów czy to pieszo, rowerem czy nawet deskorolką. Kolejna urokliwa trasa wzdłuż Zalewu to Dąbrówka- Zembrzyce. Dodatkowo, Jaroszowicka Góra i spacery w lesie. Wreszcie sam Zalew- woda, słońce, opalanie po prostu piękne lenistwo.  Oczywiście, to sam początek, dlatego o super plażach możemy na razie pomarzyć jednak, jeżeli chcemy, znajdziemy dla siebie kawałek ziemi, by oddać sie promieniom słońca i zapomnieć o codzienności. Kto ma swoje wodne maszyny, może je zwodować i poszaleć po Zalewie.

Jeżeli chodzi o zaplecze noclegowe- jest krucho. Dostępne mamy- Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Zalewem w Jaszczurowej 205, kolejne to  Gospodarstwo Agroturystyczne ,, Na Gołębiówce ” w Jaroszowice 172 oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Maria Fluder w Jaszczurowej 66. To oczywiście z takich większych. W prywatnych domach, już powoli tworzą sie kwatery, potrzeba jednak trochę czasu aby ta baza noclegowa się zapełniła. Niemniej, jeżeli będziecie przyjeżdżali i potrzebowali noclegów, te będą szybciutko się tworzyły bo jak wiemy z ekonomii – to popyt tworzy podaż 🙂 To jak? kolejne wakacje zaplanujecie nad Zalewem ?

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

12345